VILNIAUS ŠVIETIMO PAŽANGOS CENTRO KOMANDA:

Nuotolinis ugdymas

info@nuotolinisugdymas.lt

Klausimams apie nuotolinį ugdymą

Genovaitė Kynė

Genovaite.Kyne@vilnius.lt

+370 614 98597

Švietimo veiklos vadovė

Jūratė Litvinaitė

Jurate.Litvinaite@vilnius.lt

+370 686 95024

Švietimo analitikė

Edita Linkevičiūtė

Edita.Linkeviciute@vilnius.lt

+370 620 35696

Švietimo veiklos koordinatorė

Agata Katkonienė

Agata.Katkoniene@vilnius.lt

+370 680 93405

Švietimo veiklos koordinatorė

Eglė Melnikė

Egle.Melnike@vilnius.lt

+370 699 35415

Švietimo veiklos koordinatorė

Olga Suprun

Olga.Suprun@vilnius.lt

+370 650 58508

Švietimo veiklos koordinatorė

Jogailė Tarvydaitė

Jogaile.Tarvydaite@vilnius.lt

+370 662 47001

Švietimo veiklos koordinatorė

Asta Morkūnienė

Asta.Morkuniene@vilnius.lt

+370 601 33792

Švietimo veiklos koordinatorė

Laura Urniežiūtė

Laura.Urnieziute@vilnius.lt

+370 628 85215

Viešųjų pirkimų specialistė