Apie VŠPC

2017 m. kovo mėnesį veiklą pradėjo Vilniaus švietimo pažangos centras, kurio vizija yra tapti švietimo pažangos ir inovacijų lyderiu Vilniaus mieste ir pripažintu partneriu Lietuvoje bei pasaulyje. Vilniaus švietimo ir pažangos centre dirbama su mokyklų pažangos ir bendradarbiavimo, atvirų kūrybinių erdvių mokyklose diegimo, pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir kt. projektais.

VIZIJA

Švietimo pažangos ir inovacijų lyderis Vilniaus mieste ir pripažintas partneris Lietuvoje bei pasaulyje.

MISIJA

Skatinti mokyklų ir institucijų gerųjų patirčių dalijimąsi, vienijimąsi į bendradarbystės tinklus, nuosekliai diegiant tarpdisciplinines inovacijas.
Tuo pačiu įgalinti Vilniaus miesto mokyklas suteikti aukščiausios kokybės išsilavinimą, siekiant tolygios švietimo sistemos pažangos.

FILOSOFIJA

Visi turi idėjų, bet laimi tie, kas jas įgyvendina.

ĮSTAIGOS VEIKLOS TIKSLAI:

Inicijuoti ir įgyvendinti inovacinius švietimo projektus, skirtus Vilniaus mokyklų bendruomenėms, mokytojams ir besimokantiesiems bei sudaryti sąlygas Vilniaus miesto mokyklų kokybinei pažangai.
Skatinti Vilniaus miesto pedagogų bendruomenę tobulinti kvalifikaciją mieste, šalyje, Europos Sąjungoje ir tarptautinėje erdvėje.
Skatinti Vilniaus miesto mokyklų bendruomenenių tarpusavio gerųjų patirčių dalinimąsi bei koordinuoti švietimo projektus, skirtus Vilniaus miesto mokyklų pažangai.
Efektyviai bendradarbiauti su užsienio švietimo ekosistemomis, užtikrinti geriausių užsienio patirčių įgyvendinimą ir mūsų šalies patirčių pasidalijimą.

Tikime, kad tapsime jūsų patikimu partneriu siekiant švietimo pažangos, todėl visuomet laukiame jūsų pasiūlymų ar pastebėjimų.

VILNIAUS ŠVIETIMO PAŽANGOS CENTRO KOMANDA:

Jeigu idėjai įgyvendinti nėra lifto, lipu laiptais

Genovaitė Kynė

Genovaite.Kyne@vilnius.lt

+370 614 98597

Informacija ruošiama

Agata Katkonienė

Agata.Katkoniene@vilnius.lt

+370 680 93405

Informacija ruošiama

Eglė Melnikė

Egle.Melnike@vilnius.lt

+370 699 35415

Klestinčios valstybės pamatas – kokybiškas ugdymas.

Olga Suprun

Olga.Suprun@vilnius.lt

+370 650 58508

Informacija ruošiama

Jogailė Tarvydaitė

Jogaile.Tarvydaite@vilnius.lt

+370 662 47001

Laura Urniežiūtė

Laura.Urnieziute@vilnius.lt

+370 628 85215