Apie mus

2017 m. kovo mėnesį veiklą pradėjo Vilniaus švietimo pažangos centras, kurio vizija yra tapti švietimo pažangos ir inovacijų lyderiu Vilniaus mieste ir pripažintu partneriu Lietuvoje bei pasaulyje. Nuo 2021 m. liepos 1 d. Všį Vilniaus švietimo pažangos centras buvo įsteigtas kaip atskira įstaiga.

Vilniaus švietimo ir pažangos centre dirbama su mokyklų pažangos ir bendradarbiavimo, atvirų kūrybinių erdvių mokyklose diegimo, pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir kt. projektais. Savo veikla skatiname pedagogų, specialistų ir kitų švietimo darbuotojų profesinių kompetencijų plėtojimą ir inovacijų diegimą ugdymo įstaigose. Siekiame aukštesnės ugdymo kokybės Vilniaus miesto švietimo įstaigose. 

  TIKSLAS 

Dalyvauti formuojant Vilniaus m. savivaldybės švietimo politiką ir ją įgyvendinti siekiant visapusės švietimo pažangos. 

METINĖS ATASKAITOS 

 8,409 total views,  1 views today

ĮSTAIGOS VEIKLOS TIKSLAI:

Inicijuoti ir įgyvendinti inovacinius švietimo projektus, skirtus Vilniaus mokyklų bendruomenėms, mokytojams ir besimokantiesiems bei sudaryti sąlygas Vilniaus miesto mokyklų kokybinei pažangai.
Skatinti Vilniaus miesto pedagogų bendruomenę tobulinti kvalifikaciją mieste, šalyje, Europos Sąjungoje ir tarptautinėje erdvėje.
Skatinti Vilniaus miesto mokyklų bendruomenenių tarpusavio gerųjų patirčių dalinimąsi bei koordinuoti švietimo projektus, skirtus Vilniaus miesto mokyklų pažangai.
Efektyviai bendradarbiauti su užsienio švietimo ekosistemomis, užtikrinti geriausių užsienio patirčių įgyvendinimą ir mūsų šalies patirčių pasidalijimą.

Tikime, kad tapsime jūsų patikimu partneriu siekiant švietimo pažangos, todėl visuomet laukiame jūsų pasiūlymų ar pastebėjimų.

VILNIAUS ŠVIETIMO PAŽANGOS CENTRO KOMANDA:

EDU VILNIUS (įstaigos adresas: Panerių g. 26, Vilnius)

vspc@vilnius.lt

+370 660 31660

Bendrieji klausimai

Unė Kaunaitė

Une.Kaunaite@vilnius.lt

Direktorė

dr. Jurgita Rimkuvienė

Jurgita.Rimkuviene@vilnius.lt

+370 699 80695

Direktorės pavaduotoja

Sandra Kuklytė

Sandra.Kuklyte@vilnius.lt

+370 621 74341

Administratorė

Miglė Greičiuvienė

Migle.Greiciuviene@vilnius.lt

Administratorė

Paulina Zujūtė

Paulina.Zujute@vilnius.lt

Komunikacijos vadovė

Snieguolė Kavoliūnienė

Snieguole.Kavoliuniene@vilnius.lt

+370 660 31662

Projektų vadovė

Edita Linkevičiūtė

Edita.Linkeviciute@vilnius.lt

+370 660 31664

Projektų vadovė

Rūta Mazgelytė

Ruta.Mazgelyte@vilnius.lt

+370 660 31665

Projektų vadovė

Asta Morkūnienė

Asta.Morkuniene@vilnius.lt

+370 660 31667

Projektų vadovė

Egidija Nausėdienė

Egidija.Nausediene@vilnius.lt

Projektų vadovė

Donata Šablinienė

Donata.Sabliniene@vilnius.lt

+370 660 31661

Projektų vadovė

dr. Pranas Gudynas

Pranas.Gudynas@vilnius.lt

+370 687 43657

Analitikas – tyrėjas

Eglė Bilevičienė

Egle.Bileviciene@vilnius.lt

+370 682 40091

Viešųjų pirkimų specialistė